Tým vedoucích

Tým vedoucích

Jeden z loňských turnusů
Westernové tábory pořádáme již od roku 2007. Za tu dobu jsme vystřídali několik instruktorů, ale pevné jádro zůstává :) Naší snahou je hlavně to, aby si děti tábor užily, odvezly si spoustu pěkných zážitků, fotek a získaly mnoho nových přátel a kamarádů nejen mezi dětmi, ale i mezi námi, instruktory :)
Na těchto stránkách se dozvíte vše potřebné ohledně dětských westernový táborů, které již několik let pořádáme v okolí vesničky Podolí a v překrásné krajině Šumavy.

Už teď se těšíme na Vaše reakce na nové stránky a případnou spolupráci.

Váš tým instruktorů :)

Vítej, kdo se nebojíš! Jsme netradiční každým coulem, tak vstup a uvidíš!

PICT0014.JPG
Program tábora:

Ježdění na koni, práce s koňmi a kolem nich, táborové hry, hry v přírodě, koupání, vaření, ruční práce.....

Ježdění:
Zpočátku je výcvik veden  na táborové jízdárně, kdy si děti osvojují jízdu v kroku, později i v klusu, a to tak, aby koně zvládly při pozdějších vyjížďkách do okolí.
Tyto několikakilometrové vyjížďky jsou organizovány již od prvních dnů a účastní se jich vždy několik dětí, samozřejmě pod dozorem agroturistického vedoucího.
Podmínkou účasti na těchto vyjížďkách je zvládnutí odpovídající jezdecké dovednosti, což posuzuje agroturistický vedoucí individuálně u každého účastníka.
Součástí výuky je jízda bez sedla a se sedlem.

Děti na jízdu na koni nemají přiděleného jen jednoho koně, ale střídají se na koních dle svých dovedností. Také se vzděláváme v teorii o koních a na závěr si své znalosti shrneme. 

Na konci týdenního pobytu je pro děti uspořádána jízda zručnosti. Při odjezdu je připravena pro rodiče ukázka táborových aktivit s koňmi i bez.

doprovodné aktivity:
Aktivity jsou voleny podle počasí a věku dětí. Děti jsou obvykle rozděleny do skupinek podle jejich zájmů. Tvoříme jakési "kluby", které mají svá specifická zaměření.
Výtvarníci
Kuchaři
Sporťáci
..a další

Máme velikou radost vždy, když se nám děti na tábor vrací. Velice se na všechny opět těšíme.

zdraví Vendula :-)

Rychlý kontakt na organizační výbor všech akcí našeho klubu:

Vendula Šmídlová, tel. 604 109 391

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one