Tým vedoucích

Tým vedoucích

Jeden z loňských turnusů
Westernové tábory pořádáme již od roku 2007. Za tu dobu jsme vystřídali několik instruktorů, ale pevné jádro zůstává :) Naší snahou je hlavně to, aby si děti tábor užily, odvezly si spoustu pěkných zážitků, fotek a získaly mnoho nových přátel a kamarádů nejen mezi dětmi, ale i mezi námi, instruktory :)
Na těchto stránkách se dozvíte vše potřebné ohledně dětských westernový táborů, které již několik let pořádáme v okolí vesničky Podolí a v překrásné krajině Šumavy.

Už teď se těšíme na Vaše reakce na nové stránky a případnou spolupráci.

Váš tým instruktorů :)

Vítej, kdo se nebojíš! Jsme netradiční každým coulem, tak vstup a uvidíš!

PICT0014.JPG
Vyžadujeme prohlášení o zdravotním stavu dítěte nebo lékařské vyšetření, včetně potvrzení o očkováních, které se odevzdává v den nástupu,  bezinfekčnost podepíšete při předání dětí. Pokud Vaše dítě bere léky, tyto přibalte s sebou s popisem dávkován, dohlédneme na jejich užívání. Další povinnou dokumentaci naleznete v sekci Dokumenty.

Děti by měly mít s sebou helmu, stačí cyklistickou, dlouhé kalhoty - staré rifle..., pevné boty, napínací prostěradlo na matraci 90 x 200, povlečení na polštář a deku, dostatek teplého oblečení vč. čepice a rukavic na koně, termosku, baťoh, 
baterku, hygienické potřeby, spodní prádlo, teplé a tenké ponožky,trička, teplákovou soupravu, jeden teplý svetr, plavky,  osušku, ručník,  přezůvky, gumáky, pevnou obuv, pláštěnku,  doporučené kapesné 150 - 300,- Kč, psací potřeby, papíry, šátek

Rychlý kontakt na organizační výbor všech akcí našeho klubu:

Vendula Šmídlová, tel. 604 109 391

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one